Sitemizin 15 yıllık geçmişi ile dış cephe boyalarında kabarma, çatlama ve  solmalar oluştu.  Bazı bina sakinimiz balkonları tamir ettirip boyamış, bazılarımız da dış cephelerde kısmı tadilatlar yaparak boyamış çok çirkin bir görüntü oluşturmuştur.  Bu konu problem olmaya başlamış,  artan enflasyon sonucu giderek boya yaptırma maliyetini ciddi bir şekilde artırmıştır. Binalarımız iyice yıpranmış olması da maliyeti bir o kadar artmıştır.   Beş yıl öne alınan fiyatlara “Keşke o zaman yatırsaydık.” diyoruz. Emin olalım ki beş ay sonra da bu fiyatlara yaptırmamız mümkün olmayacaktır.  Site Yönetimi olarak binalarımızı boyatmak için ciddi bir çalışma yürütmüş,  kat maliklerinin çıkarlarını  ve menfaatine en uygun şartlar aranırken her geçen gün fiyatların artması da göz önünde bulundurulmuştur.

Binaların dış cephe boyamasıyla ilgili birçok firma ve markaya görüşme yapılmıştır. Firmalar sitemize gelerek çeşitli incelemeler yapmış önerilerde bulunmuş ve teklifler vermişlerdir.

Firmalardan sitemizin ihtiyaçları doğrultusunda boya ve işçilik teklifleri alınmış, bu teklifler içerisinde fiyat ve ödeme avantajı sağlayan TUĞ ISI YALITIM firması ile anlaşma sağlanmıştır.

TUĞ ISI YALITIM ile yapılan sözleşmeye göre; yüklenici bu ay içerisinde uygulamaya başlayacak,120 iş günü içerisinde iş teslimi yapacaklardır.

29/06/2022 tarihinde yapılan BLOK TEMSİLCİLERİ toplantısında genel değerlendirme yapılmış , işlemlerin başlatılması  renk seçimi kararı onaylanmıştır.

ÖDEME ŞEÇENEKLERİ;

Daire başına düşen tutar: 3750 TL

Peşin ödeme yapılması durumunda 3.450 TL

Kredi kartı ile ödeme yapılması durumunda (2-9 TAKSİT) 3.600 TL

Senetle ödeme yapılması durumunda 1.000 TL peşin, 2750 TL 8 eşit taksitle  toplamda 3750TL ödeme yapabilirler.

Peşin ve kredi kartı ile ödeme yapacak kat malikleri işin başlamasından itibaren 15 gün içerisinde ödemelerini firmaya yapacaklardır

Senetle ödeme yapacak kat malikleri 1.000 TL peşinatını 15 gün içerisinde şirket hesabına yatıracak ,senetleri blok işlemleri bitiminde düzenlenecektir.

Değerli kat malikleri, sitemizin çehresini değiştirecek olan boya uygulaması konusunda sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Yapılacak olan uygulama esnasında bizlere destek olarak güzel bir çalışma yapılmasına yardımcı olmanız en büyük temennimizdir.

Hayırlı olması dileklerimizle…

Site Yönetimi

Yönetim, ihtiyaçlarınızı görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Yorumlar

Diğer Güncel Haberlere İnceleyin