SAYIN KAT MALİKLERİ;

 

Sitemizin 15 yıllık geçmişi ile dış cephe boyalarında kabarma, solmalar oluşmuş, ayrıca blokların balkon demirleri pas halini almış durumda. Bazı bina sakinlerimiz balkonlarını boyamış, bazılarımız da yama boya şeklinde boyadığı için çirkin bir görüntü oluşmuştur. Artık bu konu hepimiz için problem olmaya başlamıştır.

Yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde, kat maliklerinin çıkar ve menfaatine en uygun şartlar aranıp, her geçen gün fiyatların artması da göz önünde bulundurulmuştur.

Şartlar ve koşullar uygun olmadığından her sene ertelenen dış cepheler için jotun markanın bizim taleplerimize en iyi cevap verecek marka olduğu kanaatine yönetim olarak varılmıştır.

Firmalardan sitemizin ihtiyaçları doğrultusunda jotun boya ile teklifler alınmış, fiyat ve ödeme avantajı sağlayan tuğ ısı yalıtım firması ile anlaşma sağlanmış bulunmaktadır. 01.07.2022 tarih saat 20.00 da blok temsilcilerimle yapmış olduğumuz toplantı sonucunda tuğ ısı yalıtım firmasıyla anlaşma ve blokların dış cephe renklerinin değişmemesi kararı alınmıştır.

Yüklenici firmayla 02.07.2022 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.

Yapılan sözleşmeye göre; yüklenici bu ay içerinde uygulamaya başlayacak olup, 120 gün içerisinde iş teslimi yapacaklardır.

Boya işlemlerine  “Orkide”lerden  04.07.2022 tarihinde başlanılması,

Ödeme işlemlerinin de aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda yapılması,

Daire başına düşen tutar     : 3.750 TL

 

  • Bütün kat malikleri sözleşme imzalanmasından itibaren 7 gün içerisinde peşinatlarını şirket hesabına yatıracaktır. ( Daire başına toplam maliyet 3.750 TL olup boyaya gelecek zamlardan etkilenmemek adına 1000TL  peşin ödeme yapılmalı)Kat maliklerinin peşinattan sonra kalan ödemelerini yüklenici firma bitirdiği binanın kat malikinden alacaktır. Peşinat harici binası yapılmayan kat maliki binası yapılıp bitene kadar başka bir ödeme yapmayacaktır.
  • Senetle ödeme yapmak isteyen kat malikleri 1.000TL peşin kalan tutar 2750tl 8-9 eşit taksitle toplamda 3.750 TL olacaktır.

 

  • Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra ve binası biten kat maliki kalan ödemesini peşin yapması durumunda 2.450 TL olarak ödeme yapacaktır
  • Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra ve binası biten kat maliki kalan ödemesini kredi kartı ile yapması durumunda 2-9 taksit ile toplamda 2.600 TL olarak ödeme yapacaktır

Boyamasına başlanmayan blok sakinleri, binaların boyaması bitinceye kadar peşinat (1000 TL) dışında bir ödeme talep edilmeyecek boyama bitip iskele sökümünden sonra ödeme yapacaklardır.

Bütün kat malikleri 1.000tl peşinatını 7 gün içerisinde şirket hesabına TR 35 0020 6000 0604 2480 9800 01 , Tuğ Isı Yalıtım Hizmetleri İnşaat Nakliyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi adına  yatıracak, senetleri blok işlemleri bitiminde düzenlenecektir. Ödemelerinizi yaparken alıcı adına Tuğ Isı Yalıtım Hizmetleri İnşaat Nakliyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, açıklama bölümüne ‘boya peşinatıdır’ ibaresini eklemeyi unutmayalım.

 

Değerli kat malikleri sitemizin çehresini değiştirecek olan boya uygulaması konusunda sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Yapılacak olan uygulama esnasında bizlere destek olarak güzel bir çalışma yapılmasına yardımcı olmanız en büyük temennimiz.

Bu çalışmalar süresince göstereceğiniz anlayış, sabır ve hoşgörünüz için şimdiden teşekkür ederiz.

SİTE YÖNETİMİ

 

 

 

 

Yönetim, ihtiyaçlarınızı görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Yorumlar

  1. M.Ferit SUZHUN Temmuz 6, 2022 at 12:08 am - Reply

    Boyama işlemi konusunda konut sahiplerinin onayı alınmadan blok yöneticisi kendi insiyatifi ile onaylanması ve daha önemlisi dış cepheleri saydinkli kısımlar sanki çok sağlıklı imiş gibi göz ardı edilmesi,alel acele işlem başlatılması çok manidar.Ameliyat edilmesi gereken hastaya pansuman yapılmasına benziyor. Amaç makyaj yapmak birkaç yıl günü kurtarmak değil KÖKTEN ÇÖZÜM üretmek olmalı.

Diğer Güncel Haberlere İnceleyin